Výhody pronájmu

Proč bych si měl/a od vás pronajmou doménu?
Nabízíme k pronájmu pouze atraktivní a kvalitní domény, které Vám přinesou nové zákazníky. Cena pronájmu domény je výrazně nižší než za její prodej.

Lze doménu využívat plnohodnotně?
Ano. Doménu můžete použít jako plnohodnotnou internetovou prezentaci, včetně webhostingu a e-mailů. Můžeme Vám jí také přesměrovat na jinou doménu, třeba na Vaši stávající internetovou prezentaci.

Jak nejlépe využít pronajatou doménu?
Nejčastěji si zákazník přeje přesměrovat doménu na stávající webovou stránku. Přesměrování návštěvník stránky ani nezaregistruje. Na stávajících stránkách nic nemusíte měnit. Vše Vám zařídíme.

Nemůžete mi předčasně vypovědět smlouvu?
Ano, můžeme. Ovšem pouze z důvodu neplacení. Jinak je smlouva na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou 30 dní a vypovědět ji může pouze Nájemce.

Dáváte nějakou garanci?
Dáváme garanci vráceni peněz do 14 dnů od podpisu smlouvy. Musíme Vám umožnit bezproblémové a plnohodnotné užívání domény. Z naší strany nemůže být smlouva ukončena jinak, než z důvodu nehrazení faktur zákazníkem. Všechny podrobnosti jsou přímo uvedeny ve smlouvě.

Kde si mohu prostudovat smlouvu o pronájmu domény?
Kontaktujte nás a obratem Vám umožníme prostudování smlouvy. Předem děkujeme za Váš zájem.

Jak budu hradit faktury?
Platba bankovním převodem. Faktury vám budeme zasílat čtvrtletně, pololetně nebo ročně, podle toho, jak se domluvíme.

Bude k ceně připočítáno DPH?
Nebude, dohodnutá cena již DPH obsahuje.

Mám zajímavý projekt. Je možná spolupráce?
Ano, můžeme spolupracovat. Napište nám o svém projektu a pokud nás zaujme, doménu Vám poskytneme za reklamu na Vašich stránkách.

Načítám, prosím vydržte...